اتو بخار مسافرتی در فیزیوتراپی بسیار کاربرد دارد

خلاصه، اتو خشک برای اکثر پارچه ها عالی است. آنها با ظرافت هایی مانند ساتن، ابریشم و پشم عالی کار می کنند. آنها به راحتی تمیز می شوند و روی لباس ها اثری از خود باقی نمی گذارند.

با این حال، آن‌ها روی چین و چروک‌های سرسخت مؤثر نیستند، و همچنین ویژگی‌های اضافی برای تطبیق پذیری ندارند.

همیشه می‌توانید اتو بخار مسافرتی را انتخاب کنید تا از هر دو اتو بهترین بهره را ببرید، زیرا این اتوی خشک نیز دوبرابر است. دکمه بخار و اسپری به رفع چین و چروک کمک می کند.

همچنین می توانید روی مبلمان، پرده ها و اثاثه یا لوازم داخلی استفاده کنید. اشکالات آن عبارتند از: مشکل در تمیز کردن، باقی ماندن آثار روی لباس و نشتی.

بسیاری از جعبه ها را برای اتوی که معمولا کمتر از 50 دلار قیمت دارد بررسی می کند. در از بین بردن چین و چروک ها سریع و موثر است و مقرون به صرفه ترین آهنی است که من آزمایش کرده ام که به طور قابل اعتماد و بدون نشتی کار می کند.

این اتو در حدود 25 ثانیه شروع به تولید بخار می کند، سریعتر از هر اتوی دیگری که من امتحان کرده ام، و اگرچه دارای کوچکترین مخزن آب (6.5 اونس) از سه انتخاب ما است، حدود 30 درصد بیشتر از انتخاب ارتقا یافته ما بخار تولید می کند.

که معمولاً تقریباً سه برابر بیشتر هزینه دارد. Maytag همچنین سبک ترین در میان انتخاب های ما است که کار را برای دست ها و بازوها آسان می کند.

اگرچه اتوهای سنگین‌تر می‌توانند برای صاف کردن چین و چروک‌ها مفید باشند، اما من هنوز می‌توانم به راحتی پارچه‌ها را با بخار قوی و جامد Maytag صاف کنم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.