از روغن زیتون 5 لیتری kirsal به عنوان خوشبو کننده استفاده می شود

هیچ کرمی با روغن زیتون 5 لیتری kirsal قابل مقایسه نیست. یک محصول آرایشی ایده آل هم برای بدن و هم برای پوست ظریف صورت! روغن زیتون از این نظر منحصر به فرد است که حاوی مقدار زیادی اسکواپن (یک ماده مرطوب کننده) است.

برای درمان های زیبایی، از روغن بکر عالی  استفاده کنید که مواد مغذی مفید را حفظ می کند. به طور موثر از پیری پوست جلوگیری می کند. روغن زیتون حاوی ویتامین E است که اثرات رادیکال‌های آزاد را خنثی می‌کند که باعث می‌شود پوست سریع‌تر محو شده و چین و چروک ظاهر شود.

پوست را تقویت و محافظت می کند. ویتامین های A و D موجود در روغن در تجدید اپیدرم نقش دارند، تعداد ذرات مرده پوست را کاهش می دهند و کاروتن از پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند.

برای پاکسازی پوست با روغن، یک روش سنتی وجود دارد: کمی روغن زیتون را روی یک پد پنبه ای مرطوب (فروغ بعد از آب داغ) بمالید و پوست را در امتداد خطوط ماساژ پاک کنید. البته این روش هم برای پاک کردن آرایش و هم برای پاکسازی معمولی پوست خوب و موثر است.

روش جایگزین و موثرتری برای پاکسازی پوست با استفاده از روغن زیتون وجود دارد. هنگام تمیز کردن پوست با روغن، به یاد داشته باشید که روغن چربی را حل می کند. از مالیدن روغن روی صورت خود نترسید.

روغن به خودی خود باعث آکنه یا تحریک نمی شود. جوش ها، جوش های سرسیاه، کومدون ها، آکنه در نتیجه بسیاری از عوامل مختلف دیگر ایجاد می شوند: هورمون ها، باکتری ها، سلول های مرده پوست و همچنین ترکیبی از این عوامل، پوست شما خود چربی مورد نیاز خود را تولید می کند.

توسط طبیعت تعیین شده است. چربی پوست را روان می کند، از آن محافظت می کند، آن را مرطوب می کند تا زیبا، تمیز و درخشان به نظر برسد. وقتی در مورد مزایای استفاده از روغن ها به صورت خارجی صحبت می کنیم.

همیشه می خواهم به شما یادآوری کنم که چقدر مهم است که پوست را از داخل نیز مرطوب کنید. اب! حداقل 8 لیوان آب در روز بنوشید. آب سموم را از بین می برد و پوست شما از زیبایی می درخشد و رنگ آن افزایش می یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.