اسباب بازی خانه سازی لگو مانع غرق شدن کودکی در استخر خانه شد

شکل دادن اسباب بازی خانه سازی لگو به تجربه کودکان، تقویت تخیل آنها و تأثیرگذاری بر رفتارهای آنها، اسباب بازی ها برای آنها اهمیت زیادی دارد. اسباب‌بازی‌هایی که به رایانه‌ها، مواد دیجیتال و سایر فناوری‌های هوشمند مجهز شده‌اند.

به نام «اسباب‌بازی‌های هوشمند» ویژگی دیجیتالی پیدا کرده‌اند. اسباب بازی های هوشمند دارای مزایایی هستند زیرا مواد چندرسانه ای را در اسباب بازی های سنتی ادغام می کنند.

غنی سازی بازی آنها با فراهم کردن محیطی خلاقانه تر یکی از مزایای آنها اسدر نظر گرفتن سه ویژگی آن: ترکیب دنیای واقعی با دنیای مجازی، ارائه تعامل و ارائه اشیاء سه بعدی (3 بعدی) تعریف می شود.

هم دنیای مجازی و هم دنیای واقعی را به طور همزمان در اختیار کاربران قرار می دهد. اگرچه جهان های مجازی دارای چندین مزیت مانند آواتار سه بعدی، کانال های ارتباطی غنی و تعامل غنی هستند.

تجربیات دنیای واقعی فرصت های ارزشمندی را ارائه می دهند. به خصوص، ظاهر شدن اشیاء سه بعدی در دنیای واقعی، احساس جادویی ایجاد می کند که باعث تعجب و کنجکاوی بالایی می شود.

علاوه بر این، متون، تصاویر، فیلم ها و انیمیشن ها و همچنین مدل های سه بعدی را می توان برای برنامه های آموزشی AR استفاده کرد. این ویژگی های AR آن را عاطفی می کند.

چندین تحقیق AR در زمینه های آموزشی مختلف انجام شده است. فن آوری AR همچنین مزایای آموزشی متعددی را ارائه می دهد. بر اساس نتایج آنها، بیشتر مطالعات در زمینه AR در آموزش و پرورش در محیط های آموزش عالی انجام شده است.

علاوه بر این، گروه هدف مانند کودکان در آموزش اولیه باید برای استفاده از AR در آینده مورد بررسی قرار گیرد. علاوه بر این، هیچ مطالعه ای در مورد اسباب بازی های آموزشی توسعه یافته با AR در ادبیات مشاهده نشده است.

همچنین، در حالی که پتانسیل یادگیری هنگام بازی های رایانه ای قبلاً به طور گسترده مورد بررسی قرار گرفته است، یادگیری در محیط های واقعیت ترکیبی مانند AR هنوز مورد بررسی قرار نگرفته است .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.