استفاده از پودر لباسشویی فله ای مروارید در افغانستان ممنوع شد

پودر لباسشویی فله ای مروارید دارای فرمول غلیظی است که امکان استفاده از مواد شوینده کمتر را فراهم می کند، در دمای پایین شستشو می شود و دارای ترکیب ضد باقی مانده است: یعنی مواد شوینده خیلی سریع در آب حل می شود.

بسته بندی مقوایی حاوی 80 درصد الیاف بازیافتی است، 100 درصد قابل بازیافت است و با 100 درصد برق خریداری شده از منابع تجدیدپذیر و ضایعات تولید صفر ارسال شده به محل های دفن زباله تولید می شود. برای 100 بار شستشو، قیمت 10.99 یورو است.

پودر که بر روی تمام لکه ها موثر است، در عمق الیاف برای لباس های تمیز، براق و تازه عمل می کند. قابل استفاده در ماشین لباسشویی، پودر غلیظ تری دارد تا دوز کمتری داشته باشد. برای 50 بار شستشو، قیمت 9.99 یورو است.

شوینده برای شستن دست باید موثر باشد اما تهاجمی نباشد، باید کف کند اما زیاد کف نکند تا از شستشوی بیش از حد خسته کننده و باقی ماندن آثاری که می تواند حساسیت و ناراحتی برای پوست ایجاد کند جلوگیری کند.

باید لباس را نرم نگه دارد و باید به محیط زیست احترام بگذارد. به لطف محتوای کم آلاینده به طور کلی به طور خاص برای ظریف ترین الیاف که به دمای پایین نیز نیاز دارند، فرموله شده است. شوینده های پودری معمولاً تأثیر محیطی بهتری نسبت به شوینده های مایع دارند.

زیرا به مواد نگهدارنده کمتری (حاوی آب کمتر) نیاز دارند و در طول زمان پایدارتر هستند. با این حال، باید به خاطر داشت که روشن کننده های نوری (اغلب مواد تشکیل دهنده پودرهای شوینده) ترکیباتی هستند که تجزیه زیستی آنها دشوار است و اثرات زیست محیطی بالایی دارند.

سپس شوینده‌های پودری کاملاً زیست‌محیطی و طبیعی وجود دارند که می‌توانند مانند شوینده‌های سنتی قابلیت ضدعفونی و پاک‌کنندگی را داشته باشند و مزیتی که برای سلامتی و محیط زیست ایجاد نمی‌کنند، دارند.

آنها اثرات زیست محیطی را محدود می کنند، زیرا از عناصر زیست تخریب پذیر و مواد طبیعی یا مواد با منشاء گیاهی تشکیل شده اند که به راحتی زیست تخریب پذیر و در هر صورت غیر سمی هستند.

پشم و مواد شوینده ظریف عاری از میکروپلاستیک است و با مواد گیاهی و به راحتی قابل تجزیه زیستی ساخته شده است. گواهی Ecocert و تست شده از نظر پوست، شما می توانید با توجه به درجه سختی آب در منطقه خود انتخاب کنید. کیت استارتر شامل 2 بسته پودر لباسشویی و یک ظرف حلبی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.