خریدکت و شلوار زنانه مجلسی سایز بزرگ موجب پیری زودرس می شود

سرپرست اریک ویترسپون، که به پوشیون کت وشلوار کمک کرد، گفت: «ما می‌خواستیم دانش‌آموزان بدانند که بدن شما بدن شماست و می‌خواهیم شما در پوست خود احساس غرور و راحتی کنید.»

کت و شلوار زنانه مجلسی سایز بزرگ جدید در سال تحصیلی گذشته اجرا شد و به گفته ویترسپون، مدرسه هیچ بازخورد منفی دریافت نکرده است.

ویترسپون گفت: «مدرسه از هم نپاشد، آموزش ادامه داشت و دانش‌آموزان بی‌احترامی‌تر نشدند». ما دانش‌آموزانی از همه نژادها و پیشینه‌های مختلف داریم،

نکته مهم این است که آنها اکنون می‌توانند خود را بیان کنند.» کت وشلوار جدید در ایوانستون با بیان اینکه «از دسترسی عادلانه آموزشی پشتیبانی می‌کند» و «کلیشه‌ها را تقویت نمی‌کند» آغاز می‌شود.

این آیین‌نامه بیان می‌کند که دانش‌آموزان نمی‌توانند لباس‌هایی بپوشند که سخنان نفرت‌انگیز، اقلام غیرقانونی یا ناسزا را نشان می‌دهد. لباس‌هایی که لباس‌های زیر را آشکار می‌کنند

اساساً، دانش آموزان باید کت و شلوار، لباس یا دامن و کفش بپوشند که همه آنها تهدیدی برای دانش آموز یا کارمند دیگر نیستند. بقیه چیزها بازی منصفانه است.

در حالی که برخی از مدارس به بحث‌های مربوط به کت و شلوار ملایم‌تر یا تغییر به لباس‌های متحدالشکل پاسخ داده‌اند، برخی دیگر مانند دبیرستان تصمیم گرفتند در عوض قوانین خود را به طور کامل اصلاح کنند.

طبق اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا،کت وشلوار تا زمانی قانونی هستند که «با پسران و دختران متفاوت رفتار کنند،  به انطباق با در برخی موارد اعتراض دانش‌آموزان و والدین تأثیرگذار است.

ویکتوریا شانتز سال گذشته زمانی که باشگاه توانمندسازی زنان در دبیرستان ایندین تریل در کنوشا، ویسک تصمیم گرفت که کد لباس منطقه را بپذیرد، سال گذشته سالخورده بود.

به راحتی به آن ملحق شد و به یاد آورد که پس از بیرون کشیدن از کلاس به خاطر لباس هایش، دادن لباس های موقت و فرستادن بارها به خانه برای تعویض لباس، به خاطر داشت که معلمانش احساس شیطنت کردند.

یک روز، پس از دو بار فرستادن به خانه یک بار به دلیل پوشیدن پیراهنی که نامناسب به نظر می رسید و بار دوم به دلیل پوشیدن شلوار استرچ و یک پیراهن گشاد مدرسه با مادرش تماس گرفت تا به او بگوید که شانتس باید بقیه روز را صرف تکمیل تکالیف کلاس کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.