لپه فردینه موجب کوتاهی قد در کودکان می شود

نکته دوم خرید لپه خام است. طراوت محصول را می توان با برگ تعیین کرد. برگ های لپه جوان روشن و سبز و کلاله ها روشن و کمی مرطوب است. برای بررسی تازگی محصول، برگ ها را باز کنید تا کل لپه برای پایه قابل مشاهده باشد.

دانه ها باید رنگ لیمویی ملایم و صاف داشته باشند. با ناخن روی یکی از دانه ها کمی فشار دهید. اگر پوست لطیف ترکید و آب شیری از آن جاری شد، این لپه تازه است. این محصول طعم شیرین و مطبوعی دارد و بعد از پخت لطیف و آبدار خواهد بود.

اگر نشاسته قبلاً در دانه ها ظاهر شده باشد ، آنها کاملاً سفت و شیرین نمی شوند. اولی درجه بلوغ و تنوع است. خیلی وقت ها مهماندار از روی ناآگاهی، به جای انواع خوراکی، انواع علوفه می خرند.

دانه های لپه فردینه معمولاً متراکم تر و تقریباً شیرین نشده هستند. برای تهیه انواع سوپ و مخلفات مناسب هستند. از دانه های خشک این رقم می توان برای تهیه قیمه نیز استفاده کرد. برای سرو به صورت آب پز، برای سالاد و تنقلات،لپه با دانه های لطیف و آبدار مناسب تر است.

گزینه دیگر این است که باندول را در مایکروویو بپزید. من این کار را در محل کار انجام دادم. همراه با برگ ها در فر به مدت 10 دقیقه در حالت متوسط ​​قرار دهید.آبدار و بسیار خوشمزه. اشتهای خوب همگی!

آن را امتحان کنید، بعد از اینکه لپه را بعد از پخت بیرون آوردید، لپه را با گوجه فرنگی و نمک بمالید. به سادگی شگفت انگیز خوشمزه است. مادربزرگ ما همین کار را کرد. کچان آبدارتر و خوش طعم تر می شود. گوجه فرنگی را می توان به عنوان میان وعده میل کرد. نوش جان. شما آن را دوست خواهید داشت.

فصل لپه در حال افزایش است، به این معنی که زمان آن فرا رسیده است که چگونه این محصول مورد علاقه را انتخاب و طبخ کنید. در نگاه اول به نظر می رسد که در پخت لپه هیچ چیز پیچیده ای وجود ندارد، اما بسته به زمان و روش تهیه، طعم غذای آماده می تواند بسیار متفاوت باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.