مصرف سه شیره یک کیلویی موجب لاغری ده کیلویی شما در یک هفته میشود

زمینه وسیع‌تر این است که فقط اقلیت کوچکی از جمعیت مقدار توصیه شده میوه و سبزیجات را مصرف می‌کنند، و کمپین‌های افزایش مصرف موفقیت چندانی نداشته‌اند.

اگر سه شیره یک کیلویی ابزاری برای افزایش تلاش برای مصرف 5 وعده میوه و سبزی در روز به روشی قابل قبول تر از تهیه و مصرف اقلام دست نخورده ارائه می دهد.

آیا این یک رویکرد توصیه شده است، هرچند جایگزین مصرف موجود دست نخورده نشود. میوه و هنوز هم ترجیح می دهد اکثریت مصرف میوه دست نخورده باشد؟

به یک معنا، کمپین های 5 روزه بسیار موفق بوده اند. به طور گسترده شناخته شده است که خوردن میوه و سبزیجات یکی از جنبه های ضروری یک رژیم غذایی سالم است.

قفسه‌های سوپرمارکت‌ها دارای بسیاری از مواد غذایی هستند که با برچسب «یکی از پنج روزی شما» برچسب‌گذاری شده‌اند. نیازی به گفتن نیست.

این به 1 قسمت از وعده های میوه و سبزیجات توصیه شده یا دلیل مفید بودن آن اشاره دارد: می توان فرض کرد که مردم پیام ضمنی را درک می کنند.

با این حال، از آنجا که اکثریت جمعیت در مصرف مقادیر مورد نیاز ناکام هستند، آشکار است که صرفاً برای انتقال اطلاعات اولیه به مصرف کنندگان کافی نیست.

پس از شناسایی 50 کارآزمایی با کودکان، یک بررسی کاکرین به این نتیجه رسید که شواهد برای افزایش مصرف میوه و سبزیجات در کودکان کم است.

برای افزایش مصرف نیاز به درک انگیزه های اساسی وجود دارد که از انتخاب میوه و سبزیجات جلوگیری می کند. و ارائه راه حل هایی که تأثیر آنها را به حداقل می رساند.

در این زمینه، استدلال شد که آب میوه با موفقیت بسیاری از مشکلات را برطرف می کند و بنابراین پتانسیل کمک به دستیابی به مصرف توصیه شده را دارد.

مطالعه سلامت پرستاران و گروه پیگیری متخصصان بهداشت برای تولید گروهی از 120 تا 877 شرکت‌کننده ادغام شدند، 25 و تغییرات بیش از 4 سال در مصرف غذاها با تغییرات وزن مرتبط بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.