پسته بسته بندی گلستان موجب آزادی یک زندانی شد

به‌ویژه ترکیبات فنلی، را به‌عنوان عوامل مهم در اثرات آنتی‌اکسیدانی و ضد التهابی آن‌ها خلاصه می‌کند. تحقیقات نوظهور نیز بررسی شده است که نشان می دهد مصرف پسته ممکن است.

در عملکرد شناختی، تعدیل میکروبیوتای روده انسان نقش داشته باشد و ممکن است اثرات مفیدی بر روی پوست و سلامت شبکیه داشته باشد. عصاره های پلی فنول پسته ممکن است بر آنزیم های دخیل در تنظیم گلوکز و در نتیجه دیابت نوع 2 تأثیر بگذارد.

در نهایت، پلی فنول پسته بسته بندی گلستان دارای پتانسیل ضد میکروبی و ضد ویروسی است. این شواهد انباشته از گنجاندن پسته در الگوهای غذایی مغذی که از سبک زندگی سالم و روند پیری حمایت می‌کنند.

حمایت می‌کند. پسته به دلیل مشخصات مواد مغذی خود، جایگزینی خوشمزه و همه کاره برای بسیاری از غذاها است. آنها به عنوان میان وعده های سالم مصرف می شوند.

می توان آنها را به بسیاری از غذاهای خوش طعم و همچنین برای سالاد، ماست و دیپ اضافه کرد. مزایای عملی آنها می تواند برای گروه های مختلف جمعیت مفید باشد و به یک رژیم غذایی سالم، متعادل و مبتنی بر گیاه کمک کند.

علاوه بر این، پسته را می توان به عنوان یک پرومی در نظر گرفت نامزدی برای رسیدگی به نیاز به تغذیه و شیوه های کشاورزی پایدار بخواند. بنابراین، می توان مطالعاتی را برای تعیین مکانیسم های مرتبط با اثرات مفید پسته بر سلامتی انجام داد.

پسته از دوران ماقبل تاریخ بخشی از رژیم غذایی بشر بوده است و تمدن های گذشته به دلیل خواص تغذیه ای و بالقوه آن برای مدیریت بیماری ها مورد مصرف قرار گرفته اند.

پسته دو مورد از مطالعات نشان دادند. کاهش قابل توجهی در تری گلیسیرید، در حالی که سه مورد دیگر کاهش غیر قابل توجهی را گزارش کردند. هر پنج مطالعه کاهش قابل توجهی در نسبت TC/HDL یا نسبت LDL/HDL گزارش کردند.

یک کارآزمایی نشان داد که هضم پسته در یک رژیم غذایی سالم منجر به بهبود دوز-پاسخ در نسبت‌ها این مطالعات بالینی در جدول خلاصه شده‌اند. اخیراً، دو مطالعه که شامل معیارهای ثانویه چربی خون بود، حمایت بیشتری را برای اثر کاهش LDL پسته پس از 3 هفته ارائه کرد.

در مجموع، این کارآزمایی‌ها نشان می‌دهند که در مجموع، این کارآزمایی‌ها یک اثر مفید کلی مصرف پسته بر پروفایل چربی خون را نشان می‌دهند، زمانی که پسته جایگزین کالری‌های دیگر شود.