چرم طرح دار طبیعی موجب سقوط یک کودک از پرتگاه شد

بازار جهانی کالاهای چرم طرح دار طبیعی بر اساس نوع کفش، چمدان و لوازم جانبی، کانال توزیع فروشگاه‌های خرده‌فروشی آفلاین و آنلاین و جغرافیا آمریکای شمالی، اروپا، آسیا-اقیانوسیه، آمریکای جنوبی، و خاورمیانه و آفریقا تقسیم‌بندی می‌شود.

این گزارش اندازه بازار و پیش بینی کالاهای چرمی را به ارزش برای تمام بخش های ذکر شده در بالا ارائه می دهد. پیش بینی می شود که بازار جهانی کالاهای چرمی در دوره پیش بینی  را ثبت کند.

شیوع COVID-19 باعث اختلال در خرده فروشی کالاهای چرمی در طول سال 2020 شد، به دلیل محدودیت قدرت خرید، بسته شدن فروشگاه های پوشاک ممتاز و قرنطینه های گسترده در سراسر جهان، این بیماری همه گیر همچنین زنجیره تولید و تامین این شرکت ها را به دلیل تعطیلی کامل قطع کرد.

به عنوان مثال، در سال 2020، تمام کارخانه تولیدی هرم در فرانسه تعطیل شدند، به جز کارخانه عطرسازی آن که در این دوره برای تولید مواد ضدعفونی کننده استفاده می شد. کالاهای چرمی در بین مصرف کنندگان بسیار محبوب هستند .

زیرا دارای ویژگی های ذاتی مانند ضد گرد و غبار، ضد حریق، ضد ترک و دوام هستند که انتظار می رود رشد بازار کالاهای چرمی را افزایش دهد. علاوه بر این، افزایش تقاضا برای کیف های دستی مد، کیف پول های چرم درجه یک و سایر محصولات چرمی بر رشد بازار کالاهای چرمی در سال های اخیر تأثیر گذاشته است.

افزایش حمایت دولت از صنعت چرم باعث افزایش بیشتر این بازار می شود. به عنوان مثال، در هند، سرمایه گذاری مستقیم خارجی برای تولید چرم از طریق مسیر خودکار مجاز است. طی آوریل 2000 تا سپتامبر 2021، جریان سرمایه گذاری مستقیم خارجی تجمعی در مورد صنعت چرم، کالاهای چرمی و کلکسیونرها 218.69 میلیون دلار بود.

کالاهای چرمی محصولاتی هستند که از مواد دباغی پوست و پوست حیوانات، عمدتاً گاو، ساخته می‌شوند. فرآیند دباغی به جلوگیری از آسیب دیدن چرم و همچنین نرم شدن بافت آن کمک می کند.

بازار کالاهای چرمی بر اساس نوع، کانال توزیع و جغرافیا تقسیم بندی می شود. بر اساس نوع، بازار به کفش، چمدان و لوازم جانبی تفکیک شده است. بازار از طریق کانال توزیع به فروشگاه های خرده فروشی آفلاین و آنلاین تقسیم می شود.

این مطالعه همچنین تجزیه و تحلیل جهانی مناطق عمده آمریکای شمالی، اروپا، آسیا-اقیانوسیه، آمریکای جنوبی و خاورمیانه و آفریقا را پوشش می‌دهد. برای هر بخش، اندازه بازار و پیش‌بینی‌ها بر اساس ارزش (به میلیون دلار) است.