کشف اولین کاور مبل ژله ای که در زمان قدیم استفاده می شد

بسیاری از کسب و کارهای موفق در هند کمتر مستند شده بودند. از این رو این تلاشی برای ایجاد سندی از یک شرکت است که توسط یک کارآفرین جوان در Mangalore با عزم برای ایجاد شغل برای خود و دیگران آغاز شده است.

کاور مبل راحتی ژله ای یکی از لوازم ضروری برای مبل های راحتی و سلطنتی رنگ روشن می باشد.

مستندسازی فرآیندی ضروری برای یادگیری و درک دیگران است و از این رو این تحلیل سازندگان مبل VK تلاشی به عنوان یک سند مطالعه موردی برای هر کسی و هرکسی است که مایل به دانستن عمیق در مورد فرآیند شرکت است.
مطالعات موردی مشابهی بر روی کارآفرینان جوان برای شناخت انواع کارآفرینان انجام شده است. بنابراین، درک فرآیندی که بخش‌ها به‌عنوان یک سازمان Manu-Retailer دنبال می‌کنند، از تولید تا فروش، یک زنجیره ارزش که ارزش مشتری و یک تجارت عالی را ایجاد می‌کند، بسیار مهم است.
خرده‌فروشی یک تجارت رقابتی است و باید بر اساس فصل‌ها و نیازهای مشتری مدیریت و اصلاح شود. بنابراین، هدف این است که بدانیم; عمق این تسلط تیم در طول سالیان تولید یک چالش و یک نقطه قوت از نظر استانداردسازی در مبل سازی است.
از این رو، شرکت های هندی مانند مبل سازان VK می توانند مانند کشورهای دیگر مانند آفریقا، بنگلادش، سریلانکا و بسیاری از کشورهای دیگر صادرات داشته باشند.
به عنوان سفارشی سازی نیازهای جهانی مشتری را در نظر داشته باشید. برای بازارهای جهانی که در آن الزامات منحصر به فرد است: مبل های تاشو، مبل های فلزی، مبل های باغ. بازاریابی آنلاین و آفلاین، کانالیزه کردن تلاش های بازاریابی و فروش کلید خواهد بود.
مبل های چرم خالص برای تجارت یا صرفاً تفریح یا استفاده روزانه در خانه یا محل کار ساخته شده است. بنابراین، مبل سازان VK می توانند؛ مبل درست کن که می تواند شکل بگیرد و کاربر پسند باشد و همچنین مطابقت داشته باشد.
نیازهای مسافران تجاری که در هتل ها برای تجارت، تور و فقط گشت و گذار اقامت می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.